Analytics

23. 1. 2019

Prezentácia a krst knihy "Z Prešporku do Soľnohradu"

Rakúske kultúrne fórum sa 15. januára 2019 stalo dejiskom prvej prezentácie a zároveň krstu našej knihy "Z Prešporku do Soľnohradu". Vrátili sme sa sem takmer na deň presne po 4 rokoch, od kedy sme tu prezentovali nemecké vydanie knihy.
Prezentácia sa udiala formou diskusie s osobnosťami, ktoré majú nezastupiteľné miesto v našej knihe. Na pódiu sme privítali pani Magdu Vášáryovú, ktorá do knihy napísala úvod, J. E. rakúskeho veľvyslanca Helfrieda Carla, ktorý napísal venovanie na zadnú obálku knihy a genetika Vladimíra Feráka, o ktorého výskum sme sa v knihe opierali.
Na záver pani Vášáryová knihu symbolicky pokrstila originálnymi Mozartovými guľami zo Salzburgu.


Video: Maria Hofrichter(c) Foto: Jakub Čajko, www.cajjak.com


1 komentár:

kukck93gf4 povedal(a)...

Available day and night, innovative menus include contemporary, inspiring cuisine served daily, alongside award-winning wine lists. With larger-than-life venues and world-class artists like The Black Keys 파라오카지노 and Maroon 5, we have you coated phrases of|in relation to} unforgettable experiences in Atlantic City. Choose from seven non-public bays to play, get in on the action with large screens and high off your expertise with soul-comforting meals and drinks.